لیوان فومی

ظروف یک بار مصرف
جهت استعلام قیمت و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

لیوان فومی یکبار مصرف

بخش مهمی از لیوان های فومی را پلی استایرن که نوعی پلاستیک محسوب می شود و از نفت سبک تولید می شود بدست می آید . از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به اسفنج شوده و یکی از مشخصات مهم و اصلی پلی استایرن ، عایق بودن آن می باشد که موجب حفظ گرما در نوشیدنی های گرمی چون قهوه و چای در فصل سرد می شود .

عایق بودن لیوان فومی علاوه بر حفظ گرمای نوشیدنی های گرم باعث می شود که گرمای مایعات داغ به خارج از لیوان نفوذ نکند و دست افراد را نسوزاند ، اما در لیوان های کاغذی یکبار مصرف لایه درونی لیوان کاغذی توسط پلی اتیلن پوشیده شده است تا نوشیدنی در تماس با آن به خارج از لیوان نفوذ نکند .

لیوان فومی

لیوان کاغذی دوجداره و تک جداره تولید شده قابلیت عایق بودن همانند لیوان های از جنس فوم را ندارد و به راحتی گرما و سرمای نوشیدنی و مایعات داخل لیوان را به خارج انتقال می دهند. در صورت استفاده از نوشیدنی گرم با لیوان کاغذی به دلیل انتقال گرما به خارج احتمال سوختگی دست فرد وجود دارد .

در ادامه در مورد مقایسه لیوان فومی با لیوان های کاغذی بیشتر صحبت خواهیم کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و چاپ تبلیغات بر روی لیوان کاغذی تک جداره یا دوجداره و سایر ظروف یکبار مصرف می توانید با کارشناسان و مشاورین ویکی پک در ارتباط باشید .

فهرست