ظرف دو پرسی

ظروف بسته بندی یکبار مصرف/ظروف درب دار یکبار مصرف/ظروف یک بار مصرف
جهت استعلام قیمت و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ظرف پلاستیکی یکبار مصرف دو پرسی

ظرف پلاستیکی یکبار مصرف باید دارای تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو باشد. ظرف فوم دربدار دو پرسی در بسته های ۱۰۰ ۲۰۰ و ۳۰۰ عددی ارائه می شود.

ابعاد ظرف یکبار مصرف دو پرسی عبارتند از: طول این ظرف برابر ۲۷۰ میلی متر، عرض آن ۱۴۵ میلی متر و عمق آن در حدود ۷۸ میلی متر می‌باشد. با توجه به این ابعاد و اندازه ها می توانید ظرف دلخواه خود را انتخاب و خرید نمائید.

انواع ظروف یکبار مصرف اعم از فومی یا پلاستیکی و گیاهی در فروشگاه ۲۰ ابزار موجود است. در مواردی که مواد غذایی خیلی داغ استفاده می کنید استفاده از طروف یکبار مصرف پلاستیکی توصیه نمی شود. در این صورت از ظروف گیاهی موجود استفاده کنید.

در مجالس و مهمانی ها و نذورات خود می توانید ظرف یکبار مصرف دو پرسی در دار را با بهترین قیمت از فروشگاه ما خریداری کنید و با آسانترین روش و کمترین زمان در محل خود دریافت کنید.

ظرف یکبار مصرف پلاستیکی درب دار دارای کیفیت بالای ساخت است و در مواقعی که زمان شست و شو یا دسترسی به آب را ندارید می توانید از ظروف یکبار مصرف فوم استفاده کنید. ظرف یکبار مصرف دو پرسی برای توزیع غذای سرد و گرم استفاده می شود. در واقع این ظرف ۱۲۰۰ گرم مواد غذایی را در خود جای می دهد.

برای خرید ظرف پلاستیکی یکبار مصرف ابتدا قیمت و کیفیت محصولات را مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید کنید. ظروف پلاستیکی یکبار مصرف را پس از استفاده باید در قسمت ظروف بازیافتی زباله ها قرار دهید تا وارد چرخه طبیعت نشوند.

خرید و قیمت ظرف پلاستیکی یکبار مصرف دو پرسی ( دو نفره )

برای خرید انواع ظروف یکبار مصرف فومی به دسته بندی محصولات جانبی و لوازم خانه و آشپزخانه مراجعه کنید و فرآیند خرید خود را تکمیل کنید. جهت اطلاع از قیمت فروش عمده ظروف یکبار مصرف گیاهی با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا از تخفیف های فروش عمده در فروشگاه ما بهره مند شوید.

فهرست