ظروف هواپیمایی

ظروف بسته بندی یکبار مصرف/ظروف یک بار مصرف
جهت استعلام قیمت و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید
ظروف هواپیمایی

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی که دارای جنس‌های مختلفی هستند، محصولاتی بسیار پرمخاطب اند که به دلیل استفاده زیادشان در صنعت هوانوردی، بسیار معروف هستند. هرساله شرکت‌های هواپیمایی به صورت عمده این ظروف را تهیه می‌کنند. چنانچه شما خریدار عمده این محصول هستید می‌توانید با شرکت ویکی فایبر در ارتباط باشید. در ادامه شما را با انواع ظروف هواپیمایی آشنا می‌کنیم و عوامل تاثیرگذار در قیمت ظروف هواپیمایی را عنوان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انواع ظروف هواپیمایی

پیش از نام بردن انواع ظروف هواپیمایی بهتر است ابتدا با واژه کترینگ آشنا شوید. کترینگ چیست؟ واژه کترینگ یک واژه انگلیسی است کترینگ و تهیه غذا هر دو به معنای تهیه و بسته‌بندی غذا در یک محل و سرو آن غذا در محلی دیگر است. به این صورت که غذا و نوشیدنی و تمام مخلفات آن در مکان‌های مشخصی طبخ و آماده سازی می‌شود و در مکان‌های مورد نظر سرو می‌شود. کترینگ‌های هوایی با کترینگ‌های زمینی کمی ‌متفاوت است. معمولا در کترینگ هواپیمایی غذاهای سبک نیمه آماده و کنسروی و سرد سرو می‌شود چرا که امکان استفاده از غذای گرم معمولا در هواپیما وجود ندارد، البته ممکن است در پروازهای فرست کلاس غذای گرم نیز سرو شود. انواع ظروف کترینگ هواپیمایی شامل موارد زیر می‌شوند:

  • لیوان یکبار مصرف
  • قاشق، چنگال و کارد یکبار مصرف
  • ظروف بسته بندی یکبار مصرف
  • ظروف دلی
  • ظروف درب دار
  • ظروف تک پرسی

جنس ظروف هواپیمایی یکبار مصرف

جنس ظروف هواپیمایی بسته به نوع غذا متفاوت است. به طور کلی در صنعت هوانوردی از دو نوع جنس پلاستیک و آلومینیوم برای سرو غذا استفاده می‌شود. ظروف پلاستیکی ارزان بوده و حمل و نقل آسانی دارد. همچنین تنوع ظروف بالایی دارد، درواقع ظروف پلاستیکی دارای انواع بسیار زیادی هستند که میتوان در شرایط مختلف از آن ها بهره گرفت. ظروف آلومینیومی انواع کمتری دارند ولی گزینه بهتری برای نگهداری غذا هستند زیرا غذا را گرم نگه میدارند و مشکلات بهداشتی به وجود نمی‌آورند.

قیمت ظروف هواپیمایی

ظروف هواپیمایی شامل محصولات مختلفی است. عوامل تاثیر گذار در قیمت ظروف هواپیمایی شامل نرخ روز ارز، قیکن مواد اولیه، برند کارخانه تولیدی و موارد این چنینی است. جهت اطلاع از قیمت روز و یا سفارش محصول، می‌توانید با شماره 77893814-021 در تماس باشید تا کارشناسان ما شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

فهرست