ظرف دلی

ظروف بسته بندی یکبار مصرف/ظروف یک بار مصرف
جهت استعلام قیمت و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ظرف دلی شفاف ۲۵۰CC توسط شرکت ویکی پک عرضه شده  است. از مواد اولیه پت ( pet ) تولید شده است. همچنین دارای یک ضخامت و قالب متناسب و مقاوم با ظرفیت حجمی کافی، بیرنگ و شفاف است. از این ظروف بیشتر برای نگهداری، حمل و بسته بندی مواد غذایی شامل سبزی جات، سیفی جات، میوه جات و خشکبار و …. استفاده میشود.

ظرف دلی شفاف کوتاه، بلند، درب دار و ساده از جمله مدل های پرفروش به شمار می آیند که در سایزهای مختلف تولید می شوند. قیمت انواع این ظروف تحت تاثیر فاکتورهای کمی متغیر است. در این مرکز انواع باکیفیت ترین ظروف یکبار مصرف با قیمت تولیدی به خریداران عمده عرضه می شود. آیا می دانستید این مرکز بهترین مکان برای استعلام قیمت روز انواع ظروف یکبار مصرف است؟

قیمت انواع ظرف دلی شفاف کوتاه

طرح های مختلف ظرف دلی شفاف درب دار

طرح های مختلف ظرف دلی شفاف درب دار

امروزه بسته بندی مواد غذایی به صورت استاندارد و جهت حفظ سلامت عمومی صورت می گیرد. برای این منظور از ابزار و لوازم مختلفی استفاده می شود که یکی از پرکاربردترین آنها ظروف یکیار مصرف هستند.
این ظروف نیز در ابعاد، اندازه ها و درجات کیفی مختلف تولید و عرضه می شوند. یکی از پرمصرف ترین آنها نیز ظرف دلی درب دار است که به صورت شفاف و ساده قابل تهیه می باشد.
یکی از وجه تمایز این ظروف تولید آنها با طرح های مختلف است. ظرف دلی درب دارد بلند و کوتاه، عسلی درب دار لولایی، فوکری بلند و کوتاه و لانچ باکس بلند و کوتاه نمونه هایی از این ظروف به شمار می آیند.

شاید بپرسید که منظور از کوتاه و بلند بودن انواع این ظروف چیست؟ در پاسخ باید گفت که هر چقدر حجم ظروف بیشتر باشد، ارتفاع آن نیز افزایش می یابد. همین امر موجب نامگذاری این محصولات شده است. به عنوان مثال ظرف دلی بلند نمونه های ۵۰۰ میلی لیتری و کوتاه مدل های ۲۵۰ میلی لیتری را شامل می شوند. شرکت ظرف دلی انواع ظروف را به صورت کارتنی بسته بندی می کند. تعداد این ظروف در کارتن ها معمولاً ۴۵۰ یا ۵۰۰ عدد است.

خرید انواع ظرف دلی شفاف میوه در کشور

خرید انواع ظرف دلی شفاف میوه در کشورشاید برایتان جالب باشد که بدانید ظروف دلی به مدل هایی می گویند که در تولید آنها از مواد اولیه پت (PET) استفاده می شود. مقاومت بالا در برابر شکستی، نفوذ گرما، وزن کم و قیمت ارزان چهار مورد از ویژگی های بارز این محصولات به شمار می آیند.
امروزه به واسطه فاکتورهای کیفی تقاضا برای خرید ظرف دلی در ابعاد استاندارد رو به افزایش است. با این حال باید توجه کنید که فاکتور قیمت یکی از معیارهای تاثیرگذار در میزان سفارشات به شمار می آید. در این باره باید ذکر کرد که عوامل زیر می توانند نقش تعیین کننده در افزایش یا کاهش قیمت ظرف دلی میوه، غذا و دیگر مدل های پرفروش داشته باشند:

  • قیمت مواد خام اولیه تولیدی
  • تکنولوژی بکار رفته در تولید
  • سایز و ابعاد ظروف
  • تیراژ تولید در طول شبانه روز
  • میزان عرضه و تقاضای بازار
  • نحوه سفارش و خرید انواع ظرف دلی

تمامی این عوامل به تنهایی یا در کنار یکدیگر می توانند قیمت یک عدد ظرف دلی یکبار مصرف را تعیین کنند. در این مرکز به عنوان پخش عمده انواع ظروف یکبار مصرف در کشور، استعلام قیمت ها و خرید غیر حضوری به قیمت مناسب امکان پذیر است.

فهرست