ظروف فست فود

لیست محصولات

ظروف جدید تولید شده برای ظرف بیرون بر فست فود در کشور در این شرکت با قیمت های استثنایی به خریدارها ارائه می شود. فروش عمده این محصولات در این شرکت به تمام نقاط ایران عرضه می گردد.

انواع جعبه پیتزا

جعبه های پیتزا یکی از محصولاتی است که در تمامی فست فود ها به عنوان ظرف بیرون بر غذا از آن استفاده می شود. این پاکت ها از جنس کارتن هستند و خریدارها می توانند نمونه های مختلف آن ها را چه در مدل های ساده و چه در مدل های عمومی مشاهده کنند.

از طرفی سایز و ابعاد این ظروف نیز با یکدیگر دارای تفاوت هایی است که می تواند برای انواع اندازه های پیتزا مورد استفاده قرار بگیرد.

همانطور که گفتیم این محصولات در دو مدل تولید می شوند. مدل اول آن ها یک مدل ساده بدون چاپ است و مدل دیگری که از آن ها وجود دارد مدل طرح دار است. طرح هایی که در این جعبه ها چاپ شده، طرح های عمومی هستند و ظاهر این محصولات را بسیار شیک کرده اند.

از طرفی افرادی هستند که مایلند طرح اختصاصی خود را روی این جعبه ها چاپ کنند؛ این افراد می تواند مدل ساده را تهیه کنند از طریق مرکز های چاپ، لگو و یا طرح های مورد نظر خود را روی آن ها ایجاد نمایند.

ظروف چندخانه مشکی مایکروویوی

ظروف یکبار مصرف چندخانه نیز یکی دیگر از مدل های تولید شده از ظروف بیرون بر است که برای بسته بندی غذا ها بسیار مناسب می باشد.

این ظروف در مدل های متنوع و شیک در این شرکت تولید می شود و خریدارها می توانند نمونه های مختلف آن ها را سفارش دهند.

مدل های تک پرسی و چند خانه سالادی از نمونه های محصولات این دسته است.

پاکت کرافت ساندویچ و پیتزا

یکی دیگر از محصولاتی که در این شرکت ارائه می شود، پاکت کرافت است. این پاکت ها نه تنها برای پیتزا، بلکه برای ساندویچ هم استفاده می شود.

البته این محصولات دارای تفاوت های زیادی هستند. این پاکت ها نیز دارای مدل ها و اندازه های متفاوتی می باشند.

این پاکت ها محصولات مناسبی جهت بسته بندی و ارسال غذا های بیرون بر هستند که از نظر ظاهری بسیار شیک می باشند.

جعبه بیرون بر غذا

جعبه غذا بیرون بر غذا نیز یکی دیگر از محصولات ارائه شده در این شرکت است. این جعبه ها یکی از متداول ترین محصولات ارائه شده در این شرکت است که جهت سرو غذا بیرون بر از آن ها بهره گرفته می شود.

این جعبه ها در مدل های طرح عمومی به خریدارها عرضه می شود. این محصولات از نظر استحکام دارای استاندارد مناسبی هستند.

قیمت انواع جعبه غذا بر حسب حجم خرید و مدل آن ارائه می شود. این جعبه ها از اصلی ترین محصولاتی هستند که امروزه در فست فود ها از آن ها استفاده زیادی می شود.

فهرست