دیس یکبار مصرف

دیس یکبار مصرف شفاف و شیری و فومی
لیست محصولات

دیس یکبار مصرف برای بسته بندی و نگهداری و سرو غذا، در مجالس و مراسم گوناگون به طور گسترده ای به کار می‌رود. این گونه ظرف‌های پلاستیکی برای سرو برنج، کباب،ماهی، سالاد و … کاربرد دارد. استفاده این گونه ظروف در کنار دیگر محصولات یکبار مصرف مانند بشقاب، قاشق و چنگال و لیوان، باعث می‌شود تا ظروف شما به شکل هماهنگ و همانند یک سرویس کامل به نظر آیند. و علاوه بر کارایی و شکل زیبایی که دارد، حالت یکپارچه و منظمی به ظروف می‌دهد.

انواع دیس یکبار مصرف

دیس های یکبار مصرف در سایزهای بسیار مختلفی به فروش میرسند. همچنین در رنگ های سفید، شیری و شفاف در بازار موجود هستند. دیس یکبار مصرف رنگی نیز به سفارش مشتری تولید خواهد شد.  دیس پلاستیکی سفید رنگ که جنس آن از پلی پروپیلن است، در برابر گرما تحمل بسیار خوبی از خود نشان داده و ازادسازی پیوندهای پلیمری آن  در دمایی بیش از ۲۳۰ درجه سانتی گراد و پایین تر از ۳۰- رخ می ‌دهد. از این جهت این مدل، استانداردترین گزینه برای سرو غذاهای داغ است. همچنین حالت شکننده ندارد و احتمال آسیب دیدن آن به دلیل انعطاف بالایی که دارد، کمتر است. دیس های پلاستیکی می‌توانند دارای خانه های تقسیم باشند تا شما بتوانید چند مواد غذایی را در کنار هم سرو کنید.

فروش دیس یکبار مصرف عمده

در هنگام خرید دیس یکبار مصرف باید حتما توجه کنید که محصول، دارای پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو باشد. دقت کنید که چنان چه این ظروف استاندارد نباشند، می ‌توانند برای سلامتی مضر باشند و پس از مدتی مشکلات زیان باری را به همراه خواهند داشت. از این رو دیس های یکبار مصرف پلاستیکی را باید از برندی تهیه و خریداری نمود که دارای پروانه ساخت و مجوز بهداشتی باشد. ارزان بودن دیس های یکبار مصرف به دلیل بی کیفیتی در مواد اولیه محصول است و مطمین باشید تهیه ظروف یکبار مصرف ارزان، به ضرر کسب و کار شما خواهد بود.

قیمت دیس یکبار مصرف

تامین کنندگان ظروف یکبار مصرف این دیس را با قیمت‌های مختلفی عرضه می کنند، که این تفاوت قیمت‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله نرخ موجود در بازار و قیمت روز، نحوه ارائه آن به صورت‌های بسته بندی شده یا عمده، کیفیت آن و غیره …
اما یکی از بهترین راه ها و معتبر ترین روش‌های خرید دیس پلاستیکی یکبار مصرف با قیمت مناسب تر و با کیفیت مرغوب، خرید از مراکز فروش اینترنتی است، که در کم‌ترین زمان ممکن به صورت عمده، به راحتی می‌توانید خریداری کنید. جهت خرید دیس پلاستیکی یکبار مصرف، با شماره 77893814-021 در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

فهرست