ظرف غذای پلاستیکی قفل دار

ظروف بسته بندی یکبار مصرف/ظروف یک بار مصرف/Uncategorized
جهت استعلام قیمت و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید
ظرف غذای پلاستیکی قفل دار

امروزه اغلب ما بیشترین زمان خود را بیرون از خانه سر می‌کنیم و به احتمال زیاد یک یا چند وعده غذایی خود را در محل کار خود و یا در مسیر رفت و آمد خود می‌خوریم. اما با توجه به مزایای زیاد مصرف غذاهای خانگی احتمالا ترجیح می‌دهید که از غذاهای خانگی در این وعده‌ها مصرف کنید بنابراین لازم است که غذاهای خانگی را با خود حمل کنید این جاست که اهمیت ظروف نگهدارنده غذا خود را نشان می‌دهد. در منو ظروف نگهدارنده فروشگاه اینترنتی آوینا مارت می‌توانید انواع ظروف نگهدارنده شفاف،ظروف نگهدارنده پلاستیکی، ظروف نگهدارنده با درب‌های پیچی، ظرف غذای چند طبقه، ظروف شیشه‌ای با درب‌های قفل دار،ظرف نگهدارنده با درب‌های فشاری، ظروف نگهدارنده با درب‌های سوپاپ دار و ظروف نگهدارنده فانتزی و انواع دیگر ظروف نگهدارنده شامل ظروف نگهدارنده ۴ تیکه، ظروف نگهدارنده ۵ تیکه، ظروف نگهدارنده کریستالی، ظروف نگهدارنده گلدار، ظروف نگهدارنده مسافرتی،انواع ظروف پلاستیکی،ظروف پلاستیکی شفاف، ظروف پلاستیکی گلدار، ظروف پلاستیکی مایکروفری و … خرید کنید.

درب های این ظروف مانع از تبادل هوا بین داخل و خارج از ظرف شده و می توان به آسانی مواد غذایی مایع را نیز در آنها نگهداری کرد. درهنگام خرید این ظروف -و البته تمام ظروف نگهداری دیگر که در آنها از بخش های پلاستیکی استفاده می شود- باید توجه شود که پلاستیک استفاده شده در آن فاقد مواد سمی و BPA باشد. انعطاف پذیری بالا در قسمت قفل ظرف در طول عمر محصول موثر است. قفل درب این ظروف، با محکم نگه داشتن درب، مانع از بیرون ریختن غذا و کثیف شدن کیف حمل می شود. اگر این ظروف فاقد مواد سمی بوده و از پلاستیک مرغوبی ساخته شده باشند، می توانند به راحتی در تماس با مواد غذایی داغ بوده و همچنین از آنها برای گرم کردن غذا درون مایکروفر استفاده کرد.

این ظروف بدلیل دارا بودن دربهای پیچی از تبادل هوا به داخل و خارج ازظرف نگهداری جلوگیری می کند. باید توجه شود که پلاستیک های مصرف شده از بهترین نوع پلاستیک بوده و فاقد مواد سمی و BPA باشند. در برخی از طراحی این ظروف طراح این امکان را فراهم کرده است تا با اتصال کف یک ظرف به درب ظرف دیگر به طور همزمان چند ظرف نگهداری را باهم جابجا کنید.

ظرف غذای چند طبقه

ظرف غذای چند طبقه در مدل ها و جنس های متفاوت -فلزی، پلاستیکی- در بازار موجود هستند. امروزه بدلیل استفاده از ماکروویو برای گرم کردن غذاها بهترین گزینه ظروف پلاستیکی هستند که باید از پلاستیک مرغوب و فاقد مواد سمی و BPA تهیه شده باشد تا در هنگام تماس با مواد غذایی گرم آنها آلوده نکند. از مزایای این ظروف چند طبقه امکان انتقال همزمان چند نوع غذا است.

ظروف شیشه ای با درب های قفل دار 

ظروف نگهداری شیشه ای بهترین گزینه برای نگهداری موادغذایی هستند، و بدلیل استفاده از شیشه ای مقاوم در برابر حرارت و شوک حرارتی می توان از آنها در فر، ماکروویو و شعله مستقیم استفاده کرد و همچنین امکان قرار گیری در فریزر-هنگام خرید از فروشنده اطلاعات دقیق در رابطه با نحوه مصرف ظروف شیشه ای را بپرسید برخی از این ظروف برخی از این مصارف را ندارند و تنها در ماکوویو قرار می گیرند- را نیز دارند. از مزایای دیگر این ظروف امکان سرو غذا در آنها ست. به خاطر داشته باشید از قرار دادن درب این ظروف در مقابل حرارت جلوگیری کنید.

ظرف نگهداری با درب های فشاری

از مزایای این ظروف قرارگیریشان در یکدیگر است که کمترین فضای ممکن را در آشپزخانه اشغال می کنند. می توان از این ظروف برای نگهداری مواد غذایی در یخچال و فریزر استفاده کرد. اگر ظروف از جنس پلاستیک هستند، باید فاقد مواد سمی و BPA باشند و همچنین در تولیدشان از پلاستیک های مرغوب استفاده شده باشد تا سلامت غذا را به خطر نیاندازد. در برخی از درب های فشاری سوپاپی برای انتقال هوا به داخل ظرف تعبیه شده تا به راحتی بتوانید درب این ظروف را باز کنید.

ظروف نگهداری با درب های سوپاپ دار

برخی از ظروف نگهداری دارای سوپاپ بر روی دربشان هستند، این سوپاپ در هنگان باز کردن درب ظرف امکان انتقال هوا به داخل ظرف را فراهم نموده به شما کمک می کند تا راحت تر درب را از ظرف جدا کنید.

در ابتدای روز بدلیل منظم بودن کیف، به راحتی می توانید ظرف غذای خود را در آن جای دهید اما در انتهای روز برای بازگرداندن همان ظرف غذا به مشکل برمی خورید؟ برخی تولید کنندگان این مشکل را با تولید ظروفی که پس از استفاده درون یکدیگر جای می گیرند برطرف کردند. این ظروف پلاستیکی که از بهترین مواد اولیه ساخته و فاقد مواد سمی هستند در ماکروویو قابل استفاده بوده، به راحتی کوچک شده و در کمترین فضا جای می گیرند.

اتصال راحت و محکم این ظروف به یکدیگر انتقال چند نوع غذا را به صورت همزمان ممکن می کند، حتی انتقال سوپ و دیگر غذاهای آب دار با این ظروف امکان پذیر است.

از دیگر ایده های جالب قرار دادن نشانگر زمان بر روی درب های ظروف نگهداری است. این نشانگرها به شما امکان مشخص کردن زمان تهیه شدن غذا را می دهد و می توانید در بهترین زمان از آن غذا استفاده کنید.

برخی از کاسه های آماده سازی مواد غذایی نیز به سبب دارا بودن درب های مناسب که از تبادل هوا به داخل و خارج ظرف جلوگیری می کنند امکان نگهداری مواد غذایی را در طولانی مدت داخل یخچال و فریزر میسر می کند.

ظروف نگهداری غذای کودک

ظروف نگهداری غذای کودک بسیار ظروف خاصی هستند این ظروف باید دارای حجم کم باشند تا وعده غذایی که برای کودک از یخچال خارج می شود فقط یکبار با هوا در تماس باشد و مانع از آلوگی آن و همچنین گرم و سرد شدن چندباره آنها شود. علاوه بر این نکته داشتن درب محکم از تبادل هوا به داخل و خارج ظرف جلوگیری کرده مانع از فساد زودهنگام غذای کودک می شود. ظروف غذای کودکان باید از پلاستیک های مرغوب که فاقد مواد سمی هستند تهیه شده باشد.

فهرست