نی یکبار مصرف

نی آشامیدنی پلاستیکی
لیست محصولات

نی یکبار مصرف جهت مصارف بسیار متنوعی در صنایع مختلف به کار می‌رود. بر کسی پوشیده نیست که امروزه رستوران ها، فست فودی‌ها، بستنی فروشی و ابمیوه فروشی‌ها و همچنین شرکت‌های تولید نوشیدنی‌های متنوع و حتی مراکز درمانی به طور گسترده‌ای از نی‌های یکبار مصرف استفاده می‌شود.  در این مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع نی یکبار مصرف بپدازیم و عوامل موثر بر قیمت نی یکبار مصرف را عنوان کنیم. پس تا اخر متن همراه ما باشید.

انواع نی یکبار مصرف

همان طور که در مقدمه عنوان کردیم، نی‌های پلاستیکی انواع بسیار متنوعی دارند. به طور معمول نی یکبار مصرف پلاستیکی از نظر اندازه و طول، قطر داخلی نی و یا صاف و خمیده بودن آن دارای تنوع زیادی هستند. نی‌های ساده کاربرد زیادی دارند و در تمامی رستوران‌ها به طور وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین مراکز درمانی نیز ازین مدل نی بهره زیادی می‌گیرند. نی دیگری که فانتزی محسوب می‌شود، نی خمشی یا به اصطلاح نی مارپیچ است که کافه ها و آبمیوه فروشی ها طرفدار پروپاقرص این مدل نی های فانتزی با رنگ‌های جذاب هستند.  نی کاربردی دیگر که در بستنی فروشی‌ها کاربرد دارد نی آیس پک است که دارای قطر داخلی بیشتری است و استحکام زیادی دارد، به صورتی که خم کردن آن کار مشکلی است.

درجه بندی قطر نی

نی های پلاستیکی در هر قطری به سفارش مشتری تولید می‌شوند. اما به طور معمول قطرهای زیر در بازار موجود هستند:

  • قطر 6 میل
  • قطر 8 میل
  • قطر 10 میل
  • قطر 12 میل

که هر کدام برای انواع نوشیدنی و بستنی تولید و وارد بازار می‌شوند.

قیمت نی یکبار مصرف

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که قیمت نی یکبار مصرف در بازار و فروشگاه‌های پخش انواع ظروف یکبار مصرف با توجه به کیفیت شرکت های مختلف چگونه است؟ باید عرض کنم قیمت نی یکبار مصرف پلاستیکی تحت شرایط عوامل بسیار زیادی از جمله قیمت روز ارز، قیمت مواد اولیه، کیفیت مواد به کار گرفته شده در تولید نی، بسته بندی نی و مقدار سفارش شما عزیزان متغیر است.

فروش نی یکبار مصرف ارزان

جهت خرید نی یکبار مصرف می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین نی یکبار مصرف مراجعه کرده و در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید. جهت خرید عمده نی یکبار مصرف می‌توانید با شماره 77893814-021 در ارتباط باشید. همچنین جهت استعلام قیمت روز نی یکبار مصرف می‌توانید با کارشناسان ویکی پک در تماس باشید.

فهرست