لیوان یکبار مصرف

لیست محصولات

نوشیدن امری بدیهی و یکی از مهم ترین کارهایی است که هرکس در طول روز انجام می‌دهد. اما برای زمان‌هایی که در خانه نیستیم مجبور به استفاده از لیوان یکبار مصرف هستیم. احتمالا برای اغلب ما دیدن بطری‌های لیتری آب به همراه لیوان یکبار مصرف درون مطب‌ها و ادارات و دیگر مکان ها بسیار عادی شده است و این حاکی از استفاده بسیار زیاد از لیوان یکبار مصرف است. به طوری که بدون لیوان یکبار مصرف کارها مختل می‌شود و جایگزینی برای آن نیست. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع لیوان یکبار مصرف اشنا کنیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

لیوان کاغذی یکبار مصرف

این لیوان برای نوشینی‌های داغ مانند چای و نسکافه بسیار خوب عمل می‌کند. به طوری که به نسبت لیوان‌های پلاستیکی، دست را کمترمی‌سوزاند و مدت زمان گرم ماندن نوشیدنی نیز بیشتر از دیگر لیوان‌ها است. همچنین به دلیل استفاده از کاغذ در ساخت این لیوان، برای سلامتی مضر نیست و با اطمینان خاطرمی‌توانید به نوشیدن بپردازید. این لیوان‌ها خود دارای انواع بسیار مختلفی هستند.

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی

این لیوان‌ها معمول ترین مدل‌های لیوان یکبار مصرف هستند و بسیار پرمخاطب محسوب می‌شوند. از این لیوان‌ها در جشن‌ها و مراسم‌های مختلف برای سرو نوشیدنی های خنک استفاده می‌شود. این مدل لیوان‌ها دارای جنس‌های مختلفی همانند پلی استراین و پلی پروپیلن هستند. همچنین ممکن است شفاف یا رنگی باشند که این عامل به سفارش مشتری صورت می‌گیرد. لیوان‌های پلاستیکی قابل بازیافت بوده اما بدیهی است که رهاسازی آن ها در طبیعت منجر به آسیب محیط زیست می‌شوند.

قیمت لیوان یکبار مصرف

قیمت لیوان یکبار مصرف وابسته به عواملی مانند جنس به کار گرفته در تولید، کیفیت مواد اولیه استفاده شده در تولید محصول، قیمت روز ارز، ابعاد کارخانه تولیدی و موارد دیگر دارد. به یاد داشته باشید استفاده از برخی لیوان‌های ارزان عرضه شده در بازار، منجر به آسیب رسیدن به سلامتی و محیط زیست می‌شود. جهت استعلام قیمت و خرید لیوان یکبار مصرف با شماره 77893814-021 در ارتباط باشید تا کارشناسان ما شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

فهرست