کاسه یکبار مصرف

لیست محصولات

محصول پیشنهادی این مجموعه کاسه یکبار مصرف است. کاسه یا به عبارتی، پیاله  یکبار مصرف کاربرد و موارد مصرف بسیار زیادی دارد. این کاسه مناسب برای نگهداری و سرو انواع سالادها و مواد غذایی است. شما به کمک کاسه یکبار مصرف می‌توانید انواع مواد غذایی را درون یخچال نگهداری کنید. جنس این کاسه ها از پلی پروپیلن یا پلی استراین است، به همین دلیل قابلیت نگه داشتن غذای سرد و گرم را دارد.

خصوصیات و ویژگی کاسه یکبار مصرف

کاسه یکبار مصرف در رنگ های مختلف و در سه نوع شفاف، رنگی و شیری در بازار به فروش می‌رسد. همچنین این پیاله ها دارای سایزبندی های مختلفی هستند که بسته به کاربردشان در قطرهای مختلفی به فروش می‌روند. این پیاله ها دارای درب نیز هستند . بنابراین در رستوران ها و فست فودی ها نیز برای اغذیه بیرون بر به کار می‌روند.

کاربرد کاسه یکبار مصرف

همان طور که پیش تر گفته شد، این کاسه ها برای نگهداری و سرو سالاد و مواد غذایی به کار می‌روند. همچنین این کاسه ها که کاسه نذری نیز نام دارند برای پخش و سرو شله زرد، عدسی، آش، سوپ، فرنی و موارد مشابه کاربرد دارند.  این ظروف وسیله مناسبی برای پیک نیک و دورهمی ها هستند و به دلیل سبک بودن مشکل حمل و نقل ندارند. توجه داشته باشید گرم کردن غذا درون مایکرویو توضیه نمیشود و در طولانی مدت میتواند زیان بار باشد. اما برای گرم کردن غذا ضروری است درب کاسه برداشته شود زیرا جنس درب این پیاله ها متفاوت از بدنه آن ها است و خطر زیادی برای سلامتی دارد.

برخی از انواع کاسه های یکبار مصرف عرضه شده توسط شرکت ویکی پک بر اساس حجم شان عبارت اند از:

  • کاسه یکبار مصرف ۱۸۰ سی سی
  • کاسه یکبار مصرف ۲۰۰ سی سی
  • کاسه یکبار مصرف ۲۵۰ سی سی
  • کاسه یکبار مصرف ۳۰۰ سی سی
  • کاسه یکبار مصرف ۳۵۰ سی سی
  • کاسه یکبار مصرف  ۵۰۰ سی سی
  • کاسه یکبار مصرف ۷۵۰ سی سی
  • کاسه یکبار مصرف ۱۰۰۰ سی سی

قیمت کاسه یکبار مصرف

قیمت کاسه و پیاله یکبار مصرف با توجه به سایز کاسه، جنس به کار برده شده برای ساخت محصول و درجه یک بودن آن و موارد دیگری مانند نوسانات ارز، ابعاد کارخانه تولیدی و تعداد کارگران، برند تولیدی محصول و … وابسته است. جهت استعلام قیمت کاسه یکبار مصرف و یا ثبت سفارش خود، با شماره 77893814-021 در ارتباط باشید تا کارشناسان ما شما را به بهترین وجه راهنمایی کنند.

فهرست