بشقاب و پیش دستی

خرید عمده انواع بشقاب و پیش دستی در طرح های مختلف از شرکت ویکی پک
لیست محصولات

امروزه همگان برای برگزاری رویدادهای اجتماعی مانند مهمانی های رسمی یا دوستانه و دیگر دورهمی‌ها، برای صرفه جویی در وقت و زمان از ظروف یکبار مصرف استفاده می‌کنند. با استفاده از بشقاب پلاستیکی یکبار مصرف قادر خواهید بود تا زمان کمتری را در آشپزخانه بگذرانید و از دورهمی خود لذت ببرید. استفاده از این ظروف آسان و کم هزینه بوده و به دلیل حجم و وزن کم، محصول بسیار مناسبی جهت حمل و نقل به منظور پیک نیک و مسافرت نیز است. در این مقاله شما را با انواع بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف آشنا می‌کنیم.

بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف کاغذی

این ظروف یکی ازپرمخاطب ترین مدل های موجود در بازار هستند. چرا که هیچ‌گونه مواد شیمیایی و صنعتی در آن ها استفاده نشده است و خیال شما را از بابت سرو غذا راحت می‌کند. این نوع بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف، از مواد طبیعی مانند ذرت و نشاسته تولید شده اند  و اغلب به رنگ شیری هستند. همچنین زیست تخریب پذیر هستند و کوچکترین ضرری برای محیط زیست ندارند.

بشقاب و پیش دستی پلاستیکی یکبار مصرف

این دسته از بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف که اغلب از جنس پلی استراین و پلی پروپیلن هستند، دارای وزن و ضخامت بسیار مناسبی هستند که به رنگ شفاف قابل عرضه اند و اغلب برای نگهداری شیرینی و میوه و خرما و .. در مساجد، مدرسه‌ها و دیگر مکان ها استفاده می‌شوند. این ظروف قابلیت بازیافت دوباره دارند. بدیهی است رها سازی آن ها در طبیعیت باعث به وجود آمدن مشکلات زیست محیطی می‌شود.

بشقاب و پیش دستی فومی

از دیگر انواع بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف می‌توان به مدل‌های فومی اشاره کرد. این ظروف در رستوران‌ها و فست فود فروشی‌ها برای پذیرایی به کار می‌روند و دارای رنگ بندی و سایزبندی متنوعی هستند. گفتنی است مقاومت این ظروف به نسبت دو مدل مطرح شده کمتر است و در اثر فشار زیاد می‌شکند. اینگونه بشقاب‌ها قابل بازیافت هستند. در واقع ظروف یکبار مصرف فومی در مقایسه عملکردی با ظروف یکبارمصرف کاغذی و پلاستیکی رد پای محیط زیستی کمتری از خود بر جای می‌گذارد.

قیمت بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف

تولید کنندگان بشقاب یکبار مصرف، قیمت‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که این اختلاف قیمت‌ها به دلیل نوسانات ارز و قیمت مواد اولیه استفاده شده در محصولات است. همچنین کیفیت عامل دیگری است که تعیین کننده قیمت بشقاب یکبار مصرف است. بدیهی است کیفیت بالای مواد به کار گرفته شده هزینه بالاتری نیز به همراه دارد. عامل دیگر ضخامت و اندازه بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف است. بنابراین به هنگام خرید بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف تمامی این نکات را به یاد داشته باشید. شما می‌توانید برای خرید بشقاب و پیش دستی یکبار مصرف با شماره 77893814-021 در ارتباط باشید.

فهرست