1. ویکی فایبر
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. ظروف کترینگ

ظروف کترینگ

Uncategorized
جهت استعلام قیمت و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید
ظرف کترینگ و بیرون بر

کترینگی

کترینگ یک واژه انگلیسی است که به معنی تهیه غذا و عرضه انواع غذا و نوشیدنی برای مکان های خاص است. بدین معنا که غذا و نوشیدنی ها در محلی مشخص درست شده و سپس برای مکان های مختلفی سرو می شوند.

از انواع کترینگ های غذا می توان به کترینگ هواپیمایی، کترینگ بیمارستانی، کترینگ قطار، کترینگ هتل، کترینگ رستورانی و حتی کترینگ غذای رژیمی اشاره کرد. هر کدام از کترینگ ها، با توجه به نیاز کاربران، شرایط خاص خودشان را دارند؛ بدین معنا که با توجه به مکان مورد نظر برای سرو غذا و نوشیدنی، مواد اولیه، دورچین و نوع نوشیدنی ها انتخاب می شوند. برای مثال در کترینگ های هواپیمایی، اصولا از غذای های سبک و سرد استفاده می شود؛ چرا که در هواپیمای در حال پرواز، امکان گرم کردن غذا برای بیش از 100 مسافر، امکان پذیر نیست. از سوی دیگر، در کترینگ هایی مثل هتل ها، اصولان از غذا های گرم با تنوع  بیشتر استفاده می شود؛ همچنین کترینگ های مخصوصی هم هستند که تنها غذا های رژیمی با میزان کالری و چربی بسیار کم تهیه و عرضه می کنند.

بر همین اساس با گسترش رستوران ها و کترینگ ها، ظروف یکبارمصرف به بخش مهمی از رستوران ها و کترینگ ها تبدیل شده اند. یکی از نکات مهم در ظروف یکبارمصرف مقاومت این ظروف در برابر حرارت و عدم واکنش شیمیایی با غدا می باشد؛ ظروف تولیدی مهرپارسا دارای مجوز و تاییدیه بهداشت می باشند. جنس این ظروف از پلی پروپیلن (PP)  و درب آن ها از جنس پلی اتیلن ترفتلات (PET) می باشد.

تمام ظروف تولیدی مهر پارسا بدون درب قابل استفاده در دستگاه ماکروویو می باشند.

ظروف کترینگ مهر پارسا دارای طرح حای مختلف تک خانه، دو خانه، سه خانه، چهار خانه، پنج خانه، شش خانه و هفت خانه برای انواع غذای ایرانی، فرنگی و رژیمی  نیازبه هر گونه دورچین یا گارنیش برای تزیین غذا را برطرف کرده است.

فهرست